Inspiratiemiddag voor docenten voortgezet onderwijs: Cultuur Community Kunst, Techniek en Wetenschap
18
feb
Netwerkbijeenkomst Cultuur Community VO vindt plaats op 24 maart van 15.00 tot 19.00 uur. De eerste in 2 jaar! Het thema is: Kunst, Techniek en Wetenschap. We sluiten aan bij Luna 2022 : Luna Young Masters 18/3 – 3/4. Deze inspiratiemiddag voor docenten in het voortgezet onderwijs biedt een interessant programma:
Programma
15.00 uur: inloop en workshop: zelf aan de slag met Kunst, Techniek en Wetenschap
16.00 uur: Jonge kunstenaars die deelnemen aan Luna 2022 geven informatie
16.30 – 18.00 uur Kunst, Techniek & Wetenschap in de onderwijspraktijk – Michiel Koelink Tijdens de workshop van Michiel Koelink duik je in de wereld van interdisciplinair onderwijs. Hoe verbind je kunst, techniek en beta wetenschappen met elkaar in je eigen lespraktijk? Michiel zet de wereld van media art in een bredere sociaal culturele context en zet het didactisch model Remixing the Art Curriculum van Emiel Heijnen in om deze wereld te vertalen naar een hedendaagse educatieve setting. Samen met Michiel zoek je naar de praktische toepassing van techniek en wetenschap in je eigen (cultuur)onderwijs. Aan het einde van de workshop heb je een eerste idee voor je eigen interdisciplinaire lessen. Michiel Koelink heeft ruime ervaring in het toepassen en onderzoeken van interdisciplinaire samenwerkingen in het onderwijs. Daarbij verbindt hij o.a. de beta-vakken met de cultuurvakken. Michiel geeft les op de Master MADtech aan het Frank Mohr Insituut en is hoofd van de Master Kunsteducatie in Groningen. Daarnaast was hij oprichter van ArtechLAB Amsterdam en werkte hij 15 jaar aan de opleiding docent beeldende kunst en vormgeving van de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten.
18.00 uur: Netwerkborrel met soep en salade
19.00 uur: Rondleiding MAF
Locatie: Media Art Festival, Sneker Trekweg 1 Leeuwarden (voldoende parkeergelegenheid) Kosten: geen, wel graag aanmelden vóór 21 maart Informatie en opgave:gretha.straatsma@kunstkade.nl